Drugi weekendowy trening z psem – niesforny pies

 

szkolenia psów weekendowy trening z psemZapraszam na drugi weekendowy trening z psem i szkołą let’s dog DOGadaj się ze swoim psem.

Twój pies jest niesforny i sprawia Ci kłopot? Nie wraca na wołanie, ciągnie na smyczy, a gdy zobaczy innego psa zaczyna szczekać i nerwowo próbuje go odgonić? A może masz szczeniaka, który radośnie wita Cię w drzwiach skacząc na Ciebie, a gdy wyjdziesz z domu zabiera się za Twoje najlepsze buty?

Bez względu na to jakiego masz psa i nad jakim problemem chcesz popracować te zajęcia są da Ciebie. Na trenngu będziesz miał możliwość omówić ze mną nurtujący Cię problem i znaleźć na niego rozwiązanie. Poznasz techniki i sposoby na to, jak DOGadać się ze swoim psem, nauczysz się z nim rozmawiać tak, żeby Cię zrozumiał i zobaczysz jak wygląda świat z perspektywy psa.

Omówimy zagadnienia, z którymi masz trudność, i które powodują, że wasza przyjaźń nie jest doskonała. Ustalimy wspólnie, które elementy sprawiają wam najwięcej kłopotów i stworzymy indywidualny plan treningowy. Bez względu na to czy chodzi o „zwykłe” posłuszeństwo czy o bardziej złożony problem behawioralny, wszystko będzie dopasowane do Ciebie i Twojego psa.

Celem zajęć jest pomoc właścicielom i ich psom w zbudowaniu takich relacji, które sprawią, że będziecie najlepszymi przyjaciółmi.
Pokażę Ci ćwiczenia, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym treningum a także przygotujemy plan treningowy, który będziesz mógł kontynuować na zajęciach ze mną.

Zapisz się już dziś i przekonaj się, jak łatwo można DOGadać się ze swoim psem.

Zajęcia przeznaczone są dla psów w każdym wieku. Zapraszam zarówno właścicieli szczeniąt, młodych psów oraz psów dorosłych. Bez względu czy już przeszedłeś kurs posłuszeństwa ze swoim psem, czy dopiero postanowiłeś zacząć go szkolić te zajęcia są dla Ciebie.
W trakcie zajęć każdy wchodzi na plac indywidualnie ze swoim psem. Przewiduję po 2 wejścia dziennie.

Ilość miejsc:

6 par przewodnik + pies / dzień

Cena za jeden dzień: 65 zł
Cena za 2 dni: 
120 zł

UWAGA! Dla uczestników zajęć będzie możliwość wykupienia indywidualnego pakietu zajęć na preferencyjnych warunkach! 

Po zajęciach będzie możliwość skorzystania z psiego toru przeszkód (14:00 – 15:30)

Miejsce:
plac przy ul. 9 Maja, Wrocław

Zgłoszenia:
katarzyna@dogadajzpsem.pl 
W zgłoszeniu proszę podać wiek psa i problem nad którym chcesz pracować.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

let’s dog!