Oferta Szkoleń

DOSWIADCZENIE

Ponad 8-letnie praktyczne doświadczenie jako przewodnik psa ratowniczego.
Ukończone kursy, szkolenia i egzaminy z różnych specjalności pracy z psami.  

DOPASOWANIE

Ty decydujesz nad czym chcesz pracować, jaki problem rozwiązać, czego nauczyć swojego psa.

INDYWIDUALNE PODEJSCIE

Uwaga prowadzącego jest w całości poświęcona wam, a program treningowy zaplanowany jest specjalnie pod wasze potrzeby.

Oferta Szkoleń

WYGODA

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

100% PRAKTYKI

Aktywny trening –  chcę, abyś po skończonym kursie wiedział, rozumiał i potrafił „dogadać się” ze swoim psem.

RÓŻNORODNOŚĆ

Posłuszeństwo, eliminowanie niepożądanych zachowań, socjalizacja, praca węchowa (wykrywanie zapachów, praca górnym wiatrem), dogtrekking, kliker trening, i inne.

Zastanawiasz się, dlaczego Twój pies nie jest tak mądry, jak serialowy komisarz Alex lub nie potrafi tyle co Szarik z ekipy Rudy 102? Czy to magia, czy telewizyjny trick? Czy Ty też mógłbyś tak rozmawiać ze swoim psem?  

Być może w Twoim domu właśnie zawitał wymarzony szczeniaczek! Miał być miłym pieskiem, a okazał się rozrabiaką, który łobuzuje i załatwia się na nowej podłodze!

A może Twój pies sprawia kłopoty. Już na samą myśl o spacerze robi Ci się gorąco – wiesz, że znów będzie ciągnąć na smyczy, a jeśli go puścisz, wystrzeli jak z procy, pobiegnie w siną dal i nie będzie chciał wrócić., szczeka na każdego, kto zbliży się na mniej niż kilka metrów, a przechodzące obok psy wprawiają go w furię.

Być może sąsiedzi skarżą się na głośne ujadanie, które dobiega z Twojego mieszkania, kiedy jesteś w pracy. Po powrocie zastajesz „armagedon” – pogryzione buty, meble i kałużę na środku pokoju, a Twój pies, jakby nigdy nic wskakuje na Ciebie cały rozradowany.

Zastanawiasz się, co zrobić w takich sytuacjach, jak powinieneś zareagować? W jaki sposób wytłumaczyć psu, jak powinien się zachowywać?  Co powinieneś zrobić, aby jego zachowanie nie sprawiało ci kłopotu, a spacer był czystą przyjemnością dla was obojga? Jak mówić do psa, żeby Cię zrozumiał? Bo przecież język psów to język bez słów! Jak zatem przekazać to, co chcesz powiedzieć? Jak zapewnić sobie życie z psem, który nie sprawia kłopotów i którego można zabrać ze sobą wszędzie?

Na pewno słyszałeś o szkołach dla psów, więc wiesz, że należałoby pójść na kurs psiego posłuszeństwa. Jednak nie masz na to czasu, szkoła znajduje się na drugim końcu miasta, nie masz z kim zostawić dzieci, a zajęcia odbywają się w dniu, kiedy córka ma angielski, a syn trening piłki nożnej…

A być może dopiero zastanawiasz się jakiego psa wybrać i chciałbyś, aby ktoś kompetentny pomógł Ci w dokonaniu właściwego wyboru? Co jest ważne, kiedy kupuje się psa, jak przygotować dom i kiedy rozpocząć wychowanie?

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te i inne pytania, jeśli choć jedna z opisanych powyżej sytuacji pasuje do Ciebie to z pewnością dobrze trafiłeś! Mogę Cię tego nauczyć – to nie magia, to po prostu komunikacja!

Chcę Ci zaproponować zajęcia, na których Ty i Twój pies nauczycie się ze sobą rozmawiać. Moja oferta obejmuje zajęcia indywidualne, na których będziemy pracować nad relacjami pomiędzy Tobą, a Twoim psem. Skupimy się na tym, co w tej relacji nie działa. Omówimy i nauczysz się w praktyce rozwiązywać te zagadnienia, które powodują, ze wasza przyjaźń nie jest doskonała. Ustalimy wspólnie, które elementy sprawiają wam najwięcej kłopotów i stworzymy indywidualny plan treningowy. Bez względu na to czy chodzi o „zwykłe” posłuszeństwo, czy o bardziej złożony problem behawioralny, wszelkie działania będą dopasowane do Ciebie i Twojego psa.  

  • Współpraca, posłuszeństwo, socjalizacja, zabawa – od szczeniaka do psiego seniora
  • Rozwiązywanie problemów – szczekanie, skakanie na ludzi, ciągnięcie na smyczy, agresja, ucieczki, niszczenie rzeczy – wszystko co sprawia, że nie możesz cieszyć się ze wspólnych chwil ze swoim psem
  • Indywidualne zajęcia – maksimum zaangażowania, skuteczności i efektywności
  • W dogodnym czasie i miejscu – kiedy chcesz i w miejscu, w którym chcesz
  • Szczęśliwy właściciel to szczęśliwy pies!

Zyskaj czworonożnego przyjaciela, który nie sprawia kłopotów, a wspólnie spędzone chwile będą dla was prawdziwą frajdą. Stwórz szczęśliwe życie dla siebie i swojego psa. Ja ci w tym pomogę!

„Tajmnica wychowania i szkolenia leży w dobrym poznaniu i ukierunkowaniu istniejących predyspozycji.”
Max Emil Fredrich von Stephanitz