Zajęcia

Każdą współpracę rozpoczynam od poznania właściciela i jego psa, otoczenia w którym żyje, zasad, jakie panują oraz  zachowań, nad którymi będziemy pracować. Potrzebuję dowiedzieć się jak najwięcej, abym mogła opracować plan, który będzie odpowiadał na Wasze indywidualne potrzeby.

Na kolejnych zajęciach rozpoczynam trening, którego celem jest zbudowanie wzajemnej komunikacji. Taki trening jest doskonałą okazją do poznania, jakie relacje panują między Tobą a Twoim psem oraz pozwalają dowiedzieć się, na czym opiera się Wasza współpraca. Po tym można przejść do pracy nad realizacją waszych indywidualnych celów szkoleniowych.

Częstotliwość naszych zajęć to minimum 1 spotkanie w tygodniu. Dzień, godzinę i miejsce dostosowuję zawsze do Twoich planów. Nie ma sztywnego grafiku. Ważne, abyśmy spotykali się w cyklu co około 6-8 dni. Jedno spotkanie trwa około 60 min.

Na każdych zajęciach ćwiczymy konkretne umiejętności, które później musisz regularnie powtarzać pomiędzy spotkaniami. Dla mnie najważniejsze jest, abyś rozumiał, jak wygląda świat oczami psa i wiedział, jak to wykorzystać w praktyce. Nasze spotkania są nie tylko treningiem dla psa. To przede wszystkim czas, kiedy ja pokazuję ci, jak należy komunikować się z psem i jak wpływać na jego zachowanie. Pamiętaj – to Ty pracujesz ze swoim psem.

Jak długo trenujemy? To zależy od Ciebie. Ty decydujesz, czy osiągnąłeś rezultat, który zaplanowałeś. A jeśli po jakimś czasie znów zechcesz się ze mną spotkać po prostu zadzwoń – na pewno znajdę dla Ciebie czas.

Nadal nie jesteś przekonany czy to dobry sposób pracy dla Ciebie i Twojego psa? Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń lub napisz! Odpowiem na wszystko, o co chcesz zapytać. Przekonaj się, że to jest to, czego szukasz.