Seminarium „Praca z psem – od czego zacząć i jakich błędów unikać w treningu?”

 

Zapraszam na seminarium „Praca z psem – od czego zacząć i jakich błędów unikać w treningu?”

Chcesz trenować z psem ale nie wiesz od czego powinieneś zacząć? Zastanawiasz się jaką aktywność wybrać dla swojego psa i co będzie sprawiać mu największą przyjemność? Jak rozpocząć szkolenie i co powinien umieć na początku?

A może już pracujesz z psem i chcesz dowiedzieć się jakich błędów nie popełniać w treningu i jak im zapobiegać? Jakie są najczęstsze problemy, które pojawiają się w trakcie szkolenia? Co zrobić, aby trening był przyjemny zarówno dla psa jak i dla Ciebie?

Zapraszamy na seminarium na temat podstaw pracy z psem. W trakcie dwóch dni poruszymy zagadnienia związane z przygotowaniem psa do pracy, szkolenia. Omówimy najczęstsze błędy, jakie popełniają właściciele szkoląc swoje psy. Zastanowimy się czym jest motywacja i dlaczego psy nie zawsze chcą wykonywać nasze komendy. Na szkoleniu dowiesz się jak wygląda świat oczami psa i poznasz tajniki psio – ludzkiej komunikacji. W trakcie zajęć porozmawiamy o tym jak uczy się pies i co sprawia, że chętnie wykonuje nasze polecenia. Jak sprawić, aby pies nie mógł doczekać się kolejnego treningu i co wywołuje u niego stres w trakcie pracy?

Tematyka seminarium:

  • Dlaczego trenujemy psy?
  • Co jest nam potrzebne do treningu?
  • Czym jest motywacja?
  • Ja uczy się pies?
  • Sygnał do nagrody
  • Techniki kształtowania
  • Planowanie treningów

Seminarium przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych szkoleniem psów. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z psami oraz takie, które już trenują, ale ich treningi nie są takie jak oczekiwali. Szczególnie zapraszamy osoby trenujące takie dyscypliny jak ratownictwo, nosework, posłuszeństwo oraz właścicieli młodych psów i tych, którzy chcą rozpocząć szkolenie. Seminarium skierowane jest do każdego, kto chce DOGadać się ze swoim psem.

Seminarium podzielone jest na część teoretyczną (wykład) i praktykę z psami.

Termin:

28-29 października 2017

Miejsce:

Wilcza Osada

https://www.facebook.com/wilczaosadaizery/

Ilość miejsc:

– 8 uczestników z psami

– 10 obserwatorów

Koszt:

– uczestnik z psem 230 zł

– obserwator 120 zł

Cena nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu na miejsce.

W cenę wliczony jest obiad i ognisko.

Formularz zgłoszeniowy:

Kliknij i  zapisz się na seminarium ➡️  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SEMINARIUM

 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata pełnej kwoty na konto:

72 1140 2004 0000 3002 3518 4879 (mBank)

Katarzyna Jakubowska

Ul. Nulla 4/1

51-677 Wrocław