Weekendowy trening z psem – let’s dog TRAINING

 

Zapraszamy serdecznie na weekendowy trening z psem i szkołą let’s dog DOGadaj się ze swoim psem 

Masz psa i zastanawiasz się, jak do niego mówić, żeby cię zrozumiał. Przecież on nie używa słów i nie rozumie ludzkiego języka. Jak więc przekazać to, co chcesz mu powiedzieć? JAk sprawić, żeby był szczęśliwy a jednocześnie nie sprawiał Tobie kłopotów? Co zrobić, żeby miał szczęśliwe życie i wiedział, że jesteś dla niego najlepszym właścicielem jakiego mógłby mieć. I jak mieć psa, który nie sprawia kłopotów, i którego można zabrać wszędzie ze sobą

Pies to niewątpliwie najlepszy przyjaciel człowieka. Na pewno znasz Lessie, który pokonał wiele tysięcy mil aby wrócić do swojego ukochanego pana, a w Twoim sercu jest dzielny i mądry Szarik, czworonożny bohater najlepszej ekipy czołgu Rudy 102. Myślisz sobie dlaczego mój pies nie jest taki jak filmowy komisarz Alex, odważny i mądry, który zawsze doskonale rozumie swojego przewodnika i posłusznie wykonuje jego polecania. Jak oni stworzyli taką parę? Magia a może trik z telewizji? Czy ja też mógł bym tak rozmawiać z moim psem?

Cała tajemnica skutecznego szkolenia i wychowania to komunikacja między człowiekiem, a  psem. Żaden kurs, czy trening nie przyniosą satysfakcjonującego rezultatu, jeśli człowiek nie pojmie w pełni, jak wygląda świat jego oczami. Bo nie chodzi o to, aby wytresować psa w wykonywaniu podstawowych komend typu „siad” czy „waruj”.  Chodzi o to, aby nauczyć się „psiego” języka. To podstawa zdrowej i silnej relacji pomiędzy człowiekiem, a jego czworonożnym przyjacielem. A tylko relacja oparta na wzajemnym szacunku, zrozumieniu, miłości i przywiązaniu pozwoli osiągnąć naprawdę imponujące rezultaty w szkoleniu.

Zapraszam na zajęcia, na których Ty i Twój pies nauczycie się ze sobą rozmawiać. Będziemy pracować dokładnie nad tym, co chcesz poprawić w waszej relacji. Omówimy zagadnienia, z którymi masz trudność, i które powodują, że wasza przyjaźń nie jest doskonała. Ustalimy wspólnie, które elementy sprawiają wam najwięcej kłopotów i stworzymy indywidualny plan treningowy. Bez względu na to czy chodzi o „zwykłe” posłuszeństwo czy o bardziej złożony problem behawioralny, wszystko będzie dopasowane do Ciebie i Twojego psa. To nad czym chcesz popracować zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Zajęcia odbędą się w formie indywidualnych wejść na plac dla każdej pary przewodnik z psem. W trakcie spotkania będziesz miał możliwość skonsultować ten problem, który przeszkadza ci w Twojej relacji z psem. Dowiesz się, jakie są możliwości pracy nad zachowaniem, które chcesz zmienić u swojego psa. Zobaczysz, jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja i dowiesz się, jak wprowadzić ją do waszej relacji.

Zajęcia przeznaczone są dla psów w każdym wieku. Zapraszam zarówno właścicieli szczeniąt, młodych psów oraz psów dorosłych. Bez względu czy już przeszedłeś kurs posłuszeństwa ze swoim psem, czy dopiero postanowiłeś zacząć go szkolić te zajęcia są dla Ciebie.

Ilość miejsc:

8 par przewodnik + pies / dzień

Kiedy:

2 – 3 września 2017 r.

Gdzie:

plac przy ul. 9 Maja, Wrocław

Cena:  

przewodnik + pies / dzień

  • za jeden dzień: 60 zł
  • za 2 dni: 100 zł

Po zajęciach będzie możliwość skorzystania z psiego toru przeszkód (14:00 – 15:30)

Zgłoszenia:
katarzyna@dogadajzpsem.pl
W zgłoszeniu proszę podać wiek psa i problem nad którym chcesz pracować.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
www.dogadajzpsem.pl

let’s dog!